רוצים להגשים חלום ולטוס לאוסטרליה? כך תוציאו ויזה

מינימום 18 שעות טיסה, אולם רבים הישראלים המשרטטים עיגול על המפה דווקא על יעד מרוחק זה. יבשת אוסטרליה – ממוקמת איפשהו בסוף העולם, ומכילה אינספור אטרקציות, שמורות טבע, חיות כיס, נופים הנראים כמו פנטזיה הלקוחה מסרט בדיוני ורמת אתרי נופש גבוהה מהמוכר לתייר הממוצע.

ויזה לאוסטרליה – מה זה בדיוק?

ההסבר המילוני למונח ויזה הינו: רישיון ממשלתי, אשרה הניתנת לנוסע כדי שיוכל להיכנס למדינה מסוימת או אף לעבור דרכה. כדי להיכנס בשערי היבשת האוסטרלית, תצטרכו להצטייד באשרת כניסה לאוסטרליה. ויזה זו הינה אישור אלקטרוני מחובר ישירות לדרכון, מה שאומר שאינכם נזקקים לכרטיס נפרד או לחותמת. בשוק הוויזות קיימות שני סוגי אשרות אותן ניתן לקבל: eTA – זו הוויזה אותה מציעה רשות הנסיעות האלקטרונית או ויזה בשם eVisitor. לאחר אישור הבקשה שלכם לוויזה, תוכלו לקבל את האישור במייל ולהציגו באופן מודפס בשדה התעופה, או בטלפון החכם שלכם.

מהם הפרמטרים לקבלת ויזה לאוסטרליה?

כדי לקבל אשרת כניסה לאוסטרליה יש להוכיח כי מתקיימים התנאים הבאים: מבקש האישור הינו בעל בריאות טובה ואינה חולה בשחפת; בזמן הגשת הבקשה מבקש הוויזה ישהה מחוץ לגבולות אוסטרליה; מבקש הבקשה מסוגל לממן את שהותו ביבשת וכן לרכוש כרטיס טיסה חזור; אין למבקש הרשאות פליליות. המעוניין בוויזת תייר חייב להוכיח כי אינו מתעתד לעבוד בתחומי אוסטרליה, למכור או להציע שירותים לצרכנים האוסטרליים. מבקש האשרה אינו עתיד ללמוד באוסטרליה משך תקופה העולה על 3 חודשים; אין למבקש האשרה כל חוב לממשלת אוסטרליה.

 

 

מגישים בקשה לוויזה באופן מקוון

הגשת בקשה לוויזה הינה תהליך פשוט, היא דורשת הזנה של פרטי המבקש כפי שרשומים בדרכון האישי שלו, צילום של דרכון בתוקף לפחות 6 חודשים, ובנוסף, תשלום סכום של 14.95 פאונד (64.19 ש"ח). ויזת תייר היא אשרה הניתנת לכל אדם בנפרד ונדרשת מכל תייר בכל גיל.

כמה זמן יש להמתין עד קבלת תשובה האם הוויזה אושרה?

חוץ ממקרים דחופים, זמן ההמתנה הממוצע הינו 5 ימים. האישור נשלח למבקש במייל, וניתן להציגו בשדה התעופה באמצעות הטלפון החכם, או באמצעות עותק מודפס.

מהו זמן השימוש בוויזה?

מהעת בו נתקבלה הוויזה, ניתן לממשה בתוך שנה, לתקופה של 3 חודשים. תקופה זו לא חייבת להיות ברצף, ניתן להיכנס ולצאת מאוסטרליה, ובלבד שסך זמן השהות ביבשת לא יחרוג את תקופת 3 החודשים המצוינת בחוק.

אילו מסמכים עוד נדרשים?

חוץ מוויזה, עליכם למלא 72 שעות קודם הטיסה הצהרת נסיעות אוסטרלית וטופס הצהרה של ממשלת בריטניה לנסיעות בינלאומיות. אנחנו ממליצים לכם גם לעשות ביטוח, בנוסף בתקופת הקורונה, יש להתעדכן בהנחיות הרלוונטיות בסמוך למועד הטיסה.

ההבדלים בין ויזת תייר לוויזת עסקים אוסטרלית

קיימות מספר אופציות להנפקת ויזה. אם אתם טסים לצורך טיול, ביקור או למטרות נופש, הוויזה המתאימה עבורכם היא כמובן: ויזת תייר. לעומת זאת, ויזת עסקים מתאימה למגיעים לצורך לימודים או הכשרה של פחות משלושה חודשים, קיום סדנאות, פגישות עסקיות או כנסים הקשורים בעבודה.

לסיכום

כדי להוציא ויזה אוסטרלית בקלות ובמהירות, תוכלו להיעזר באחת מחברות השירות להפקת ויזות המיומנות בהוצאת ויזות לתיירים ובעלי עסקים מרחבי העולם. כך תוכלו להגשים את חלום הביקור באוסטרליה בקלות ובמהירות. אנחנו ממליצים לכם, לפני שאתם אורזים מזוודות, להתעדכן במזג האוויר באוסטרליה כדי להגיע אליהם הכי מוכנים שרק אפשר. חברים, לא ירחק היום וגם אתם תדרכו על אדמת האי הגדול ביותר בעולם!

נגישות
גלילה לראש העמוד