חברת תיירות גדולה? מחשוב ענן יעזור לגיבוי המידע שלכם

מחשוב ענן לחברת תיירות

כל חברה גדולה, בוודאי חברת תיירות גדולה, זקוקה לפתרונות גיבוי איכותיים. כמו כן, לכל חברה כדאי וחשוב להכיר כיום את נושא שירותי הענן. מסתבר, ששני אלה משתלבים היטב ביחד. כיצד? ומה החשיבות של כל זה עבור חברות גדולות בתחום התיירות דווקא?

להרחיב יכולות בענן

ראשית, נציין כהקדמה, שמחשוב ענן מאפשר לעסקים להרחיב את יכולות המחשוב שלהם באופן קל ומהיר. מדובר באוסף רחב של סוגי שירותים, אשר מוצעים באופן מרוחק, "בענן". בין השאר, מחשוב ענן הוא שירות שחברת GNS מציעה, כדוגמה לספק מקומי בולט בתחום זה. קל לצרוך שירותים אלה ועלותם נוחה במיוחד. הם מאפשרים להוסיף שירותי מחשוב ליכולות המחשוב הפנימיות שלכם, בין אם זה באופן זמני או מתמשך.

קצת על גיבוי בענן

כעת, בואו נרחיב מעט באופן ספציפי לגבי גיבוי בענן. אחד משירותי הענן הנפוצים ביותר, הוא אחסון. נפח אחסון זמין כיום במחירים נמוכים ביותר והדבר מתבטא גם בשירותים אלה, שעלותם נמוכה מאוד. ואכן, עסקים רבים מנצלים עובדה זו. היבט משנה של היכולת לאחסן אצל ספק מרוחק באינטרנט, הוא שניתן לאחסן בצורה כזו גם גיבויים. שלב מתקדם יותר הוא שירות גיבוי בענן, שהוא כבר ממש מערכת גיבוי שזמינה עבורכם "בענן". כלומר, גם מנגנון הגיבוי וגם קבצי הגיבוי עצמם, הם אלמנטים שאתם ניגשים אליהם דרך דפדפן. לא כאלה שממוקמים פיזית אצלכם בעסק.

מהם היתרונות בכך?

לגיבוי בענן עבור חברות תיירות גדולות, יתרונות רבים:

חסכון ניכר במשאבים

במקום בעלות על חומרה ותוכנה שדרושים לשם ביצוע הגיבוי, כאן מדובר על שכירת שירות. בכך, אתם חוסכים בעלויות רכישה, תחזוקה, תיקונים, ירידת ערך הציוד שרכשתם ("פחת"), מקום שדרוש לאחסון ציוד זה, כוח אדם לטיפול בו ועוד.

אפשרות גישה למידע ישן

בחברות גדולות, מצטבר מידע רב, בקצב גבוה. חלק ממנו יישמר וחלק לא. אך אם תרצו בעתיד לגשת מכל סיבה שהיא למידע שמחקתם, גיבוי יספק לכך פתרון חיוני. ייתכן שהמידע נמחק בטעות. ייתכן שדרוש לכם רק מבט מהיר בגרסה ישנה של מסמך מסוים. גיבוי הוא פתרון חשוב ומשתלם לכך.

שיפור האבטחה

חברת תיירות גדולה, היא מסוג החברות אשר נמצאות באינטראקציה רבה ומתמשכת, עם מגוון רחב של גורמים. זה סוג חברות אשר מושך תשומת לב רבה בצורה כזו, כמו גם במסגרת אופני השיווק האופייניים לענף התיירות. מי שמושך תשומת לב, במוקדם או במאוחר מושך גם יותר תשומת לב מצד פושעי מחשוב למיניהם. עקב כך,ישנה חשיבות גדולה מהרגיל להגנה על חברה מסוג זה. הגיבוי מספק נדבך נוסף במערך ההגנה. למעשה, במערך ההתאוששות במצבי חירום.

שיפור השרידות

גיבוי בענן גם יסייע לכם להתאושש ממקרי כשל ואסון שונים ולהבטיח המשך חלק של הפעילות העסקית. אם ישנה למשל שריפה מקומית בחדר שבו מאוחסנים המחשבים שלכם, לפחות המידע שגיביתם לענן לא ייפגע.

קלות שימוש

הגיבוי בענן הוא תהליך קל לביצוע, אשר מתאפשר מכל מקום ומכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט ודפדפן.

למה GNS?

מדוע כדאי לכם לעשות גיבוי בענן, דווקא אצל חברת GNS? מדובר בחברה וותיקה (מאז 2001) ואמינה, שהיא ספקית שירותי הענן הגלובאלי הגדולה בארץ. ל-GNS נוכחות ב-13 חוות שרתים בארץ ובעולם והיא מציעה מגוון שירותי ענן – לא רק גיבוי. כלקוחות החברה, תיהנו משרות ותמיכה 24 X 7, אשר ניתן על ידי צוות מהנדסי מחשוב תומכים, כולל באמצעות טלפון, אימייל וצ'ט.

לסיכום

מומלץ לכל חברת תיירות גדולה לבדוק לעומק את הנושא של גיבוי בענן. העלות הנוחה, קלות השימוש ושלל היתרונות, הופכים זאת לאופציה אטרקטיבית ביותר.

נגישות
גלילה לראש העמוד