טסים לחו"ל? לצד ביטוח נסיעות תחשבו על ביטוח סיעודי!

טסים לחו"ל? לצד ביטוח נסיעות תחשבו על ביטוח סיעודי!

כאשר אנשים מתכננים טיול לחו"ל, הם ראשית חושבים על יעד ועל כמה כיף עומד להיות ורק לאחר מכן הם מתחילים אט אט לנחות מהאופוריה שאופפת אותם, מתחילים לבדוק תאריכים, טיסות, תוקף של דרכון, צורך בהשגת ויזה, מסלולים, מזג אוויר, חיסונים (אם יש צורך), השער של הדולר, הדרך שבאמצעותה הם יגיעו לשדה התעופה וכן, גם ביטוח נסיעות הם מתחילים לבחון, כי גם אם הם סה"כ בריאים, וגם אם הם אינם מתכוונים לצאת לספורט אתגרי, עדיין אין לדעת מה יוליד יום ועל כן אם מבקשים לטוס וליהנות מהביטחון שמלווה אותנו בארץ, אין להתחכם אלא יש לעשות ביטוח, כאשר בנקודה זו מוטב לבחון את נושא הביטוח באופן יותר מקיף, ולו כי מדובר בהזדמנות.

ביטוח סיעודי לחו"ל

הזדמנות!

לא כל יום אנו עוצרים לבחון מהו המצב של הביטוח הרפואי שלנו, ואם נודה באמת, לרוב אנו מנסים להתעלם מהנתונים – מנסים להסתפק בעובדה שאנו שייכים לקופת חולים כזו או אחרת. עם זאת, ממש כשם שאנשים מבינים עד כמה חשוב לעשות ביטוח נסיעות לפני שעולים למטוס, כך גם אנשים מבינים עד כמה חשוב לעשות ביטוח סיעודי, וזאת כי ממש כפי שביטוח נסיעות מבטיח שלא ניפול בין הכיסאות ולא נוציא סכומים מטורפים כאשר חשים ברע ונמצאים רחוק מהבית, כך גם חשוב לעשות ביטוח סיעודי, כי גם במקרה זה מדובר בביטוח ששומר על האינטרסים הרפואיים והכלכליים שלנו כאשר נמצאים בשפל בחיים – בארץ או בחו"ל. מסקנה? אם בכול מקרה עוצרים לבחון איזה ביטוח נסיעות רצוי לעשות, ראוי באותה נשימה לבחון איזה ביטוח סיעודי מומלץ שילווה ברקע, מתוך תקווה שהביטוח לעולם לא ימומש.

שקט נפשי

אם נעצור לחשוב מדוע אנשים יוצאים לחו"ל, מהר מאוד נבין שפחות משנה להם אם הם יכירו תרבות חדשה, מאכלים חדשים, או ייחשפו לפינות חמד מרהיבות, אלא מה שבעיקר משנה להם זה לשנות אווירה – להתרחק מהשגרה. אי לכך, אם באמת מבקשים להירגע ולאזור כוחות מחודשים, חשוב ביותר להיות כמה שיותר נינוחים, ואם נדע שאנו מבוטחים מכל הכיוונים, החיים יהיו הרבה יותר זורמים, ויש שיגדילו לומר שגם הרבה יותר בריאים. שנסכם? ממש כפי שביטוח נסיעות משקיט את הראש, כך ביטוח סיעודי משקיט את הנפש, וזאת כי רק הידיעה שלא ניפול כמעמסה כלכלית על בני המשפחה, גורמת לחוש יותר אופטימיים ובריאים.

איזה ביטוח מוטב לעשות?

בין אם הטיול לחו"ל עומד להיות בסגנון בטן גב ובין אם הטיול לחו"ל עומד להיות בסגנון טרק ובנג'י, הרי שתמיד טוב לדעת שאתם מכוסים מכל הכיוונים, תמיד טוב לדעת שמלבד ביטוח נסיעות לחו"ל גם קיים ביטוח סיעודי. מכאן שגם אם הטיול לא יזרום לכיוון המצופה, לפחות תהיו מכוסים מבחינת טיפולים רפואיים. עם זאת, בנקודה זו חשוב להציף את השאלה הבאה: איזה ביטוח מוטב לעשות? ופה נציין שחשוב לבחון היטב את האותיות הקטנות, לבחון לכמה שנים הביטוח תקף, האם ניתן להאריך אותו, מהו המינוס והיתרון ביחס לחלופות, אלו סעיפים הביטוח מחריג, מהי רמת האמינות של חברת הביטוח וכדומה.

אתם את שלכם עשיתם!

שנסכם? ובכן בין אם חוששים שתאונה בחו"ל תוביל למצב סיעודי ובין אם פשוט מבקשים להיות רגועים, בין אם טיול לחו"ל מהווה הזדמנות לבחון את סך הביטוחים ובין אם גם אתם מבינים שגוף ונפש הם יחידה אחת (כזו שמושפעת מלחצים וניזונה מהנאות), הרי שטוב וחשוב להיות אחראיים – טוב לשנות אווירה ובו זמנית לדעת שאתם את שלכם עשיתם – טוב להיות מגובים מכל הכיוונים!

נגישות
גלילה לראש העמוד