מוצרים לקמפינג: הרשימה האולטימטיבית ל-2022

החיים של כולנו הם פחות או יותר שגרה מתמשכת. קמים בבוקר והולכים לעבודה, מפזרים את הילדים במסגרות, עושים קניות בסופר, מנקים את הבית, משלמים חשבונות וכך הלאה. יש לשגרה הרבה יתרונות ואומרים שהיא מאד בריאה לנפש האדם. עם זאת, כדי שהשגרה שלנו תהיה אפקטיבית באמת גם צריך לדעת איך לשבור אותה ולגוון אותה. אז יש כל מיני דרכים שונות לעשות את זה, אבל בינינו – אין כמו קמפינג בחיק הטבע שעוזר לנו קצת לקחת אוויר, להתחבר לעוצמה של הטבע ולהתנתק לזמן ארוך מהמסכים ומהמשימות הרבות שיש לנו. כמובן שכדי ליהנות מקמפינג מוצלח חייבים להיערך אליו כמו שצריך. זה אומר שצריך למצוא את המקום המושלם לעשות את זה ולבחור עונה מתאימה בשנה, אך מעבר לכך חשוב גם להכין את עצמינו כמו שצריך מבחינת הציוד. לצורך כך הכנו עבורכם את הרשימה של הדברים החשובים ביותר שכדאי לזכור לקחת.

תרמיל חזק, גדול ואיכותי

אם כך ישנם הרבה מוצרים לקמפינג שאפשר לדבר עליהם, איך ספק שקמפינג טוב מתחיל תמיד עם תרמיל איכותי. חשוב מאד לבחור תרמיל גדול מספיק שיוכל להכיל את כל מה שצריך לכל ימי הטיול וכמובן שחשוב לקחת בחשבון אם אתם הולכים לטייל איתו. במקרים הללו מומלץ ללכת על תיק מותאם עם תמיכה אורתופדית.

בקבוקים ושלוקרים

אז ברור שצריך לדאוג למספיק מים לכל זמן הקמפינג והשאלה היא איך לעשות את זה כמו שצריך. אנו ממליצים להיערך מראש עם בקבוקים ייעודיים תרמיים ובהחלט מומלץ גם להיעזר בשלוקרים שאפשר לשים בתיק או ישירות על הגב.

אוהלים וציליות

אין ספק שמדובר על מוצרים חשובים ביותר לכל קמפינג. אוהל איכותי זה משהו שיכול להחזיק במשך שנים ארוכות ולעמוד לרשותנו בכל פעם שנרצה לעשות קמפינג. כמובן שאפשר גם ללכת על ציליות שונות למיניהן וכך אפשר להפוך כל אתר בחיק הטבע לבית של ממש. בנוסף אפשר לקרר את האוהל עם מזגן נייד שישדרג לכם את הטיול בתקופה חמה.

 

 

מזרונים ושקי שינה

כמובן שעוד דבר חשוב מאין כמוהו הוא רכישת ציוד נוח ומתאים לשינה. המבחר הוא כמובן גדול, החל משקי שינה מסוגים שונים, רך מזרני שטח דקים שמתאימים כמצע לשינה ועד למזרנים גדולים ומתנפחים לשינה ממש כמו בבית. שימו לב גם אם יש צורך בציוד נלווה כמו משאבות וכדומה.

ציוד בישול

חווית הבישול שחיק הטבע היא חלק בלתי נפרד מכל קמפינג מוצלח. כמובן שאפשר להביא מזון קר ומשומר מראש, אבל בינינו הרבה יותר כיף להכין אוכל חם וטרי בשטח. כלי אוכל לשטח, גזיות וכירות, סאג׳, אפילו טאבון שטח להכנת פיצה. את כל הדברים האלה ניתן לרכוש ולהגיע מוכנים מראש. מעבר לכך כמובן שאנו ממליצים על רכישה של צידנית איכותית אם אתם מתכוונים להביא אתכם אוכל שצריך לשמור על הטמפרטורה שלו.

ציוד נלווה

מכאן יש עוד לא מעט דברים שנוכל לרכוש ולדאוג להם מראש. לא את כולם אנחנו חייבים במאה אחוז וצריך להבין בדיוק איך הולך להיראות הקמפינג שלנו.

אנחנו מדברים על דברים שונים כמו פתרונות תאורה לקמפינג למשל. זה קריטי אם אנחנו מתכוונים לישון במקום שאין בו תאורה מוכנה עבורנו מראש. אפשר למשל לקנות דברים שיעזרו כמו כיסאות נוחים ושולחנות מתקפלים ואפילו אפשר למצוא מוצרי קמפינג לתינוקות אם אתם מתכננים לקחת אתכם את החמודים לחוויה.

לסיכום

חשוב קודם כל למפות את הקמפינג הצפוי שלכם. מכאן תוכלו לבין בדיוק למה צריך לדאוג מראש. אם תעשו זאת אתם צפויים לחוויה טובה ובלתי נשכחת.

נגישות
גלילה לראש העמוד