טסים בחופשת החגים? אלו החפצים שכדאי לכם לקחת

החגים קרבים, וזה אומר שאלפי ישראלים יצאו מן הארץ ויבלו את החופשה בחו"ל. אם גם אתם עתידים לבלות את חופשת החג בחו"ל, מוטב שתקראו את המאמר הבא.

נסיעה לחו"ל מחייבת אותנו להתארגן בהתאם, על מנת שנארוז את כל החפצים שלהם אנו זקוקים, ולא נשכח שום דבר. במאמר זה נציג בפניכם, כמה חפצים שכל אחד צריך לקחת לחו"ל. מדובר על דברים שחלקם הכרחיים, בסיסיים, אחרים לעומת זאת הם מה שנקרא, דברי רשות, אך אם אנחנו ניקח אותם, אזי שהטיול שלנו יהיה הרבה יותר טוב. לצד כל חפץ נסביר בקצרה מדוע הוא כל כך חיוני. חשוב לומר, לא ציינו פה דברים ברורים מאליהם, כמו דרכון, בגדים, נעליים וכדומה, דברים שבלעדיהם אי אפשר לעזוב את הארץ ואי אפשר להתנהל ביום יום באופן כללי.

נקודה נוספת שחשוב לציין, נכון שחלק גדול מהחפצים אנחנו יכולים לקנות בחו"ל, אך עדיף להצטייד מראש, ולו כדי להימנע ממצבים פתאומיים או מקרי חירום. אז מהם החפצים שרצוי לקחת לנסיעה לחו"ל?

מצלמת GOPRO

נכון, יש לנו מצלמה במכשיר הטלפון הנייד (ושל חלקנו אפילו מאוד איכותית), אך יחד עם זאת מוטב לארוז מצלמת GOPRO. מדובר במצלמה שמאפשרת לנו לצלם דברים בצורה נכונה, פשוטה, מבלי שאנחנו נצטרך להחזיק את המצלמה או את המכשיר הנייד באופן תמידי. חוץ מזה, היא יכולה להתאים לרכיבה על אופנוע, אופניים וכן במצבים אחרים – מה שהופך אותה לאידיאלית לצילום חוויות במהלך הטיול.

מקל סלפי

כלי נוסף שעשוי לסייע לנו לבצע צילומים איכותיים בחו"ל, מבלי שנצטרך להחזיק כל הזמן את מכשיר הסלולר, לעצור ולצלם, ומבלי שנצטרך לעצור אנשים ברחוב, ולו כדי שיצלמו אותנו עם אלמנטים שונים ומרהיבים.

תיק תרופות ועזרה ראשונה

אם אנחנו נוסעים עם ילדים או מבוגרים, וכן אם אנחנו נוסעים לבד, רצוי שיהיו לנו תרופות מסוימות בתיק בשביל שלא נמצא את עצמנו מסבירים בבית מרקחת מקומי, מה אנחנו צריכים. ארזו כדורים לכאבי ראש, כדורים נקב בחילות והקאות וכן כדורים לכאבי בטן. כמו כן, יש לארוז פלסטרים ותחבושות ייעודיות.

תיק עזרה ראשונה

טאבלט או מחשב נייד

רצוי לקחת לטיול טאבלט או אפילו מחשב נייד, כשההמלצה הזו היא בעיקר בעבור מי שנוהג לבצע נסיעות עסקים, בעלי עסק או מי שמתכנן נסיעה לטווח ארוך (כמו שלושה שבועות ומעלה). אם אתם מתכננים טיול לסופ"ש, ייתכן ולא תצטרכו את הפריטים הללו.

ספרי קריאה

דרך מצוינת להעביר את זמני הטיסה והנסיעות היא באמצעות ספרי קריאה. בחרו ספר או שניים (בהתאם לאורך הטיול), כך תוכלו לעיין בספרים הללו במקרה הצורך.

נגן מוזיקה ואוזניות

בדיוק כמו ספרי הקריאה גם נגנן המוזיקה והאוזניות יסייעו לכם לצלוח נסיעות ארוכות.

מוצרי קפה

נכון שבבית המלון אמור להיות קפה בשבילכם ואפילו מכונת קפה, אך מי שאוהב קפה ישראלי, מוטב שיביא איתו מוצרים ואפילו כף חשמלי להכנת קפה. כמו כן, קפה נמס לא תמצאו בחו"ל, כך שאם אתם חובבי נס קפה – הביאו שקיות אישיות מהארץ.

חומרי כביסה

אם אתם נוסעים לזמן ממושך, מוטב לארוז אבקת כביסה, ולו כדי שתוכלו לנקות את הבגדים בחדר של בית המלון, מתי שתרצו.

מומלץ להכין מבעוד מועד רשימת פריטים נחוצים בעבור הטיול, כך תוכלו לארוז מזוודה באופן מושכל ומבלי לשכוח דבר. טיסה מהנה!

נגישות
גלילה לראש העמוד