איך לעשות כסף מלטייל בעולם ומבלי לשבור את קופת החיסכון?

איך לעשות כסף מלטייל בעולם

לצאת לטראק של חודשים שלמים ביבשת הודו – יקנה את כל החופש בעולם! לחרוש את אירופה – נשמע פנטזיה מדהימה. חופשת בטן גב באיים הפיליפיניים –  תאפשר מפגש עם חיות מרתקות, נופים ויוצרים תת מימיים.

כולנו רוצים לצאת אל טיול ענק! או אל חופשה של מספר שנים וחודשים בחו"ל, ובכך לחיות באמת…אבל מה בנוגע לפרנסה בעת השהיה במדינה זרה? ואיך מגייסים כסף לטיול חובק עולם? אם תמיד הייתה לכם פנטזיה לעזוב את הכול ולצאת אל העולם הגדול – כדאי שתכירו כמה דרכים לטייל בחול, מבלי לשבור את קופת החסכון:

ממנים טיול עם העלאת סרטונים ביוטיוב

כולנו כבר יודעים כי אחת הדרכים להרוויח לא מעט, נעשית באמצעות פתיחת ערוץ יוטיוב בו אפשר להעלות סרטונים שיכבשו את הרשת. ברשת החברתית הענקית הזאת, אפשר לעשות הכול! אפשר לחקור מסלולי טיולים ולצלם את הדרכים והנופים תוך הקניית טיפים טובים. אפשר לצלם מקומות חדשים שלא נגעה בהם כף רגלו של אדם, ולתעד אותם בסרטון ביוטיוב. עוד ניתן לחשוב על קונספטים מעניינים שמערבים ביקורות על בתי מלון, מסעדות ואטרקציות ובכך לממן טיול בכול העולם. הן על ידי הטבות שיינתנו על ידי עסקים שתפרסמו, והן על ידי הגדלת הצפיות. מי שתרצה ללמוד יותר על פתיחת ערוץ והעלאת סרטונים, תוכל ללמוד איך להיות כוכבת רשת מהטובים ביותר! נסו למצוא מידע על סרטונים ברשת מהמומחים.

בשנים האחרונות, ישנם יוטברים שמשלמים להם לא מעט, כדי להגיע להשקות וקמפיינים ובכך מאפשרים הוזלה משמעותית בעלויות טיסה ובתי מלון. נסו זאת. תוכלו רק להרוויח מכך.

איך לעשות כסף מלטייל בעולם

כתיבת מאמרים ובלוגים בנושא טיולים

כיום, יש לא מעט חברות נסיעות וטיולים אשר מעסיקות כותבים שרוצים לכתוב על יעדים שונים בהם שהו, או לצאת אל יעדים חדשים. חברות נסיעות, אתרי טיולים, חנויות לציוד מטיילים ועוד- כולם רוצים להנות ממאמרים שיווקיים אודות טיולים בעולם, תוך שאפשר למכור את המאמרים בלא מעט כסף. בכך אפשר לקחת כמה שעות בשבוע כדי לכתוב ובד בבד: לממן את השהות במגוון יעדים.

הופכים לכותבי תוכן שיווקי

עוד בנושאים של כתיבה, על מנת לעבוד במכל מקום בעולם ולממן טיסות, אוכל ולינה – אפשר לכתוב מאמרים ותוכן על כול נושא, ולהרוויח כסף על פי מאמר או על פי מילה. בכך יש לא מעט סטודנטים וכותבים מקצועיים שבאמצעות לפטופ, וכשרון כתיבה – יכולים לנפוש בכל מקום ואף לגור ברחבי העולם. זאת ללא הצורך במשרד או בהגעה אל מקום עבודה קבוע.

אז אם אתם רוצים לטייל בחו"ל ולהרוויח על הדרך כמה שקלים – כל מה שתצטרכו זה: מחשב נייד, אינטרנט פעיל, חוויות מרגשות שתצברו בדרך, וקצת דמיון מהול בכישרון כתיבה. בהצלחה!

נגישות
גלילה לראש העמוד