למה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

אנשים משקיעים שעות כדי להבין לאן טסים, מתי, באיזה מלון לנים, איזו אטרקציה עושים, כיצד מגיעים מנקודה אחת לשנייה וכדומה, אך דווקא בכול הנוגע לביטוח נסיעות נוטים להיות שאננים. פה המקום לציין שלא רק שחשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, אלא גם מוטב לוודא שהוא מכסה את סך הכיסויים שרלוונטיים עבורכם, ושלא משלמים שלא לצורך. הנושא חדש עבורכם? רגע לפני שמתחילים לארוז מוזמנים להבין מדוע מדובר בביטוח הכרחי וכיצד ניתן לדייק בעת בחירת הביטוח.

הפתעה צפויה ולא רצויה

אם יש משהו אחד בטוח זה שהפתעות תמיד יכולות לצוץ ואם תפצעו בזמן החופשה. מכאן שיש לבטח למקרה של ביטול טיסה. יש לבטח למקרה שבו תזדקקו לקבל מענה רפואי בחו"ל. יש לבטח בגין תאונות אישיות. יש לבטח בגין חבות צד ג' וכדומה.

מה עם ביטוח הבריאות הממלכתי?

חשוב לזכור שבחו"ל ביטוח הבריאות הממלכתי אינו בתוקף, משמע חשוב להבין שבחו"ל כל ביקור אצל רופא וכל שירות רפואי משלים עשוי להגיע בקלות לעשרות ואפילו למאות שקלים. מכאן שאם לא רוצים להיפרד מסכום משמעותי רק כיוון שלא תיארתם לעצמכם שתזדקקו לקבל שירות רפואי בחו"ל, רק כיוון שניסיתם לחסוך, רק כיוון שבחרתם להמר, או רק כיוון שלא הייתם מודעים לעובדה שבחו"ל הביטוח הממלכתי אינו תופס, בהחלט יש צורך לעצור להבין עובדה אחת פשוטה: ממש כפי שלא טסים ללא מזוודה, כך גם לא טסים ללא ביטוח בריאות מותאם אישית.

 

 

עד כמה הביטוח נדרש להיות מקיף?

עתה כאשר ברור עד כמה ביטוח בריאות הכרחי, נעצור להבהיר שקיימים מגוון ביטוחים משלימים שגם אותם מוטב לעשות. זה יכול לכלול ביטוח ביטול טיסה, ביטוח איתור וחילוץ, ביטוח כבודה, ביטוח חבות כלפי צד ג', ביטוח ייעודי עבור הנייד, ביטוח שמכסה החמרה של מצב רפואי קיים, ביטוח שמכסה החזר השתתפות עצמית לטובת השכרת רכב, ביטוח לטובת אישה הרה, ביטוח תאונות אישיות ועוד. הרעיון הוא להפנים עד כמה ביטוח בריאות בחו"ל הכרחי, אך לצידו מוטב שיהיו מגוון השלמות. כך למשך ייתכן שאינכם חושבים על פעילות אקסטרים, אך שתגיעו ליעד תחליטו לעשות רפטינג, ועל כן מוטב שלא תבטלו ברגע האחרון רק כיוון שחסר ביטוח מתאים.

3 דגשים חשובים

  1. כיום אין דבר כזה חבילת ביטוח נסיעות לחו"ל, אלא ניתן לסגור ביטוח בהתאם לשורה של דגשים אישיים. מעבר לכך, כיוון שהתחרות כה גדולה, אתם אלו שזוכים לומר את המילה האחרונה, משמע ניתן להשיג הנחה.
  2. כאמור מאוד חושב לערוך בירורים (אם לא רוצים לשלם שלא לצורך), אך אין זה הכרחי שאתם תהיו אלו שתרימו טלפונים, תערכו השוואות וכדומה. מה אנחנו מציעים? באמצעות פנייה לסוכנות ביטוח מוערכת זוכים לסגור את הפינה באופן המשתלם והמקיף ביותר, ואף באופן הנוח והמהיר ביותר.
  3. מהרגע שרוכשים כרטיס טיסה מוטב לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל. מדוע? ובכן מצד אחד המחיר של הביטוח אינו משתנה אם רוכשים אותו יחסית מוקדם, אך מצד שני הביטוח יכול להתגלות כסופר יעיל אם מספר ימי לפני הטיסה נאלצים לבטל.

לסיכום

חלק מהיופי של טיול בחו"ל זוהי תחושת רוגע ושלווה. מכאן שבהחלט שווה לעשות ביטוח, כך שתנפשו ללא תחושת ספק או חשש ברקע. תיהנו!

נגישות
גלילה לראש העמוד