מה חשוב לדעת על השכרת רכב בחו"ל?

השכרת רכב בחו"ל

אם אתם מתכננים טיול במדינה אחרת בקרוב, אין ספק שהשירות של השכרת רכב בחו"ל הוא מה שאתם צריכים בכדי להרגיש מלכים ומלכות. אתם תהיו ניידים, לא תהיו תלויים באף אחד והעולם יהיה לרשותכם. אז מה חשוב לדעת, עד כדי הכרחי, על השכרת רכב כשטסים לחו"ל?

לברר הכל מבעוד מועד

רגע לפני שיוצאים לדרך, מבררים את כל מה שחובה לברר על חברת השכרת הרכבים, ולמעשה תוכלו למצוא טיפים שימושיים באתר הבא. אין ספק, השכרת רכב בחו"ל עשויה להקל עליכם רבות, אך בחיים, כמו בחיים, ישנם גם מיד סיכונים ופרמטרים שונים שחובה לקחת בחשבון. למשל, אם אתם מטיילים עם ילד קטן, כמובן שיהיה עליכם להתקין כיסא עבורו ברכב, נכון? העניין הוא שברוב חברות ההשכרה יהיה מדובר בתשלום נוסף.

השכרת רכב בחו"ל עם כיסא תינוקות

מדוע חברות השכרת הרכבים גובות תשלום נוסף על כיסא תינוקות או כיסא ילדים ברכב? מאוד פשוט, בדרך כלל אנשים לא יביאו עמם את הכיסאות האלו (מפאת בעיית מקום) במזוודותיהם, ככה שחברות ההשכרה בוחרות לגבות על כך תשלום נוסף.

אגב, אם אתם חובבי מכוניות ספורטיביות, כדאי יהיה לשקול לרדת מהעניין כשאתם בחו"ל.

השכרת רכב בחו"ל

מדוע לא כדאי לשכור רכב ספורטיבי בחו"ל?

כשאתם טסים לחו"ל, ההמלצה הכי טובה היא לשכור רכב משפחתי או SUV. אתם צריכים את המקום ואת המרווח, לא את היכולת לתת גז ברמזור ולטוס. גם אל תשכחו, במדינות רבות ישנן הגבלות מהירות שונות מאשר אלו שבארץ, ככה שאתם ממש לא מעוניינים להסתבך עם החוק בגלל ששכרתם איזשהו רכב ספורטיבי שגרם לכם לטוס על 200 קמ"ש.

אחד הדברים הכי חשובים שיש לקחת בחשבון, הוא הנושא של סניפי חברת ההשכרה – היכן הם ממוקמים? האם יש חברת השכרה בצמוד לשדה התעופה? אם אין סניף בצמוד לשדה, קחו בחשבון שזה ייאלץ אתכם לקחת מונית.

היכן ממוקמים סניפי חברת השכרת הרכבים?

השכרת רכב בחו"ל מחייבת בדיקה של הימצאות סניף השכרה בשדה התעופה עצמו, או לפחות בצמוד אליו. מה עוד? גובה הביטוח! אין ספק, לעיתים חברות השכרת הרכבים עשויות לגבות מחירי ביטוח גבוהים למדי, מה שמחייב את הבדיקה שלכם בנושא מראש.

בדקו את גובה ההשתתפות העצמית, בנוסף. בימינו, אמנם לרובנו כבר יש WAZE במכשיר הנייד, אך ישנם עדיין אנשים אשר יהיו מעוניינים לשכור גם GPS ברכב המושכר. במקרים אלו, בדרך כלל יהיה צורך בתשלום נוסף.

טסים בקרוב? בדקו את כל הפרטים מראש, כך תוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי וטיול נעים!

נגישות
גלילה לראש העמוד