טסים לטיול אקסטרים? הינה האביזרים שאתם חייבים לארוז!

אוהבים לצנוח ממקומות גבוהים? לגלוש על השלג בפסגות במקומות הכי נידחים בעולם? אולי לקרוע את המדבריות בטיולי ג׳יפים 4X4? ובכן –אם אתם מחליטים לקחת את התחביב לקצה וליהנות ממנו בחוץ לארץ, אתם חייבים לוודא שאתם מתכוננים לנסיעה כמו שצריך. טיול אתגרי בחו״ל זה בהחלט דבר נפלא, אבל כזה שחייבים להתכונן אליו מראש ואם נשכח פריטים כאלו ואחרים זה לגמרי עלול לפגום בסופו של דבר באיכות הטיול. בדיוק בגלל זה הכנו עבורכם את רשימת האביזרים המלאה שאתם צריכים לקראת טיול אקסטרים ואתם לחלוטין מוזמנים לגזור ולשמור.

מצלמת גו פרו מקצועית

אם אתם חובבי ספורט אתגרי מושבעים ועדיין אין לכם מצלמת  go pro, אנחנו לא כל כך בטוחים למה אתם מחכים. מצלמת גו פרו זו הדרך הטובה ביותר לתעד את הביצועים והחוויות שלכם בספורט אקסטרים ומדובר על מצלמות חזקות ועמידות עם איכות צילום יוצאת דופן ועוד מגוון פיצ׳רים מגניבים כמו שידור בלייב או צילום אוטומטי בזמן מוגדר. המצלמות מגיעות עם אביזרים נלווים שמאפשרים לעגן אותן ולשמור עליהן וזוהי הדרך הטובה ביותר לצילומי אקסטרים מקצועיים, לא כדאי להגיע לחו״ל בלי דגם כלשהו של גו פרו.

ציוד ספורט מתאים

אם אתם מתמחים בספורט אתגרי מכל סוג שהוא אנחנו בטוחים שאתם מעדיפים תמיד להשתמש בציוד הספציפי שלכם. נכון, במקומות שונים תוכלו להשכיר ציוד כמו חליפות צלילה או סקי לטיול סקי, אבל רוב הסיכויים שזה יהיה ציוד בסיסי ואם אתם רגילים לאיכות פרימיום זה לחלוטין עלול לפגום בחוויה. נכון, יש ציוד שקצת יקר להטיס כמו אופניים, אבל זה לגמרי שווה את זה.

ערכת עזרה ראשונה

חשוב ביותר כשיוצאים לטיול אתגרי בחו״ל ובכלל. ספורט אתגרי זה משהו שמגיע עם סיכונים מן הסתם ואתם רוצים להיות בטוחים שברגע האמת תוכלו לטפל בעצמכם או באנשים שאתכם. מומלץ להשקיע בערכה מלאה עם מגוון של ציוד רפואי ואם אתם לא יודעים איך להשתמש בפריטים השונים אז מומלץ בהחלט להשקיע את הזמן ולגשת להכשרה מתאימה.

 

 

אמצעי תקשורת

הטלפון הנייד האישי שלכם זה הדבר הבסיסי, אך בטיול אתגרי חשוב לדאוג גם לאמצעי תקשורת נוספים. אם אתם שואלים אותנו, כל מי שעוסק בספורט אתגרי חייב שיהיה ברשותו טלפון לוויני המאפשר תקשורת גם במקומות בהם אין תקשורת סלולרית והדברים האלה הם הרבה פעמים מצילי חיים. נכון, זה קצת יקר אבל זוהי בהחלט השקעה משתלמת.

ביטוח כבר עשיתם?

כשנוסעים לחו״ל חייבים לעשות ביטוח נסיעות מתאים, אך כשמדובר על טיול ספורט אתגרי זה כבר חשוב כפל כפליים. ביטוח נסיעות לטיולים אתגריים כולל סעיפים המבטחים אתכם מפני פגיעה בפעילויות מהסוג שאתם מתכננים לעשות. חשוב לבדוק את הפוליסה ולוודא שהיא מכסה פגיעות מכל הסוגים הפוטנציאליים ושאתם יכולים לעסוק בספורט באופן מלא ובראש שקט. נכון, ביטוח ספורט אתגרי הוא קצת יקר אבל זה בהחלט משהו שחשוב להקפיד עליו ולא לוותר עליו. במקרים הקיצוניים בטיולים יש אפילו צורך בפינוי מוסק ואת זה אפשר לקבל רק עם פוליסת ביטוח מתאימה.

לסיכום

בשורה התחתונה, כשאנו יוצאים לטיול אקסטרימי בחו״ל עלינו להיערך כמו שצריך וזה מן הסתם קצת מורכב יותר מאשר במקרים של טיולים רגילים. היערכו מראש ותוכלו ליהנות מטיול בטוח בראש ובראשונה ומעבר לכך תוכלו להפיק את המקסימום מהטיול שלכם מבלי שתרגישו לרגע שמשהו חסר. מאחלים לכם טיול מהנה, בטוח ורווי אדרנלין!

נגישות
גלילה לראש העמוד