אל תמהרו לטוס לטורקיה – כל מה שצריך לדעת על טיפול דרמה רולר לשיער

דרמה רולר לשיער

בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר הישראלים שבוחרים להזמין כרטיס טיסה לטורקיה, וזאת לטובת הליך של השתלת שיער. טורקיה כידוע היא מעצמה עולמית בתחום ועל כן זוכה לביקוש אדיר מצד ישראלים שרוצים להגשים חלום ולעבור הליך של השתלת שיער. אולם, רבים לא מודעים לעובדה כי מדובר בהליך יקר מאוד שעשוי גם להגיע לאלפי שקלים, כמו גם העובדה כי מדובר במוצא אחרון. למעשה, לא חייבים למהר לטוס לטורקיה אלא ניתן בהחלט להיעזר בטיפול דרמה רולר לשיער אשר נחשב לאחד הטיפולים המתקדמים בעולם לטובת עידוד צמיחת השיער. מהו הטיפול, האם הוא מתאים לכולם ומדוע הוא נחשב למוצא אחרון לפני טיפול מתקדם מעבר לים? להלן כל הפרטים.

טיפול דרמה רולר – כל מה שרציתם לדעת וחששתם לשאול

מכשיר דרמה רולר נחשב לאחד הפיתוחים המסקרנים של השנים האחרונות בתחום טיפול להצמחת שיער, וזאת בשל היותו מכשיר קל לשימוש שנמצא בשורה של ניסויים כבעל אפקט חיובי על היכולת להצמיח שיער חדש כמו גם להתמודד עם נשירת שיער בשלבים הראשונים שלה, וזאת עוד לפני שנוצרות קרחות. מדובר בטיפול בטוח לחלוטין וללא תופעות לוואי המתבצע באמצעות המכשיר אשר פוצע את העור בצורה מבוקרת באמצעות מחטים זעירות, וזאת לטובת הפעלת המנגנון הטבעי של העור. כאשר קוראים את זה לראשונה המחשבה הראשונית היא קרקפת מדממת אולם מדובר בטיפול שאותו לא ניתן לראות או להרגיש למעט עקצוץ קל. המטרה של הטיפול היא לגרום להתחדשות של תאי הקרקפת ובהתאם לכך גם צמיחה של שיער, אך מעבר לכך גם מדובר בטיפול שמשפר את גמישות העור ועל כן משתמשים בו לא רק לטובת הצמחת שיער אלא גם לטובת חידוש התאים של עור הפנים.

האם הטיפול מתאים לכולם?

טיפול להצמחת שיער באמצעות דרמה רולר נחשב לטיפול מתקדם ויעיל אותו ניתן להתאים בעבור גברים ונשים שסובלים מתופעה של נשירת שיער, כחלק ממוצא אחרון לפני ביצוע הליך משמעותי יותר כמו למשל השתלת שיער בטורקיה. צריך לקחת בחשבון כי נשירת שיער היא תהליך טבעי, אולם כאשר היא מתחילה להתגבר ולגרום לדילול של נדרש להשתמש באמצעים מתקדמים כמו למשל הדרמה רולר. בנוסף, הגברת זרימת הדם לקרקפת היא קריטית לטובת ההתפתחות התקינה של זקיקי השיער, ועל כן מדובר בטיפול בעל שיעור אפקטיביות גבוה מאוד בעבור גברים ונשים שרוצים ליצור הליך טיפוח מתקדם ויעיל ובעל שיעור הצלחה גבוה, וזאת בתנאי כי מבצעים את הטיפול באופן קבוע לפחות פעם בשבוע. לאחר שהתרגלתם לתחושה של המחטים אפשר להמשיך ולהשתמש במכשיר לפחות פעמיים בשבוע, כחלק מיצירה של תנאים אידיאליים להיווצרות של תאים חדשים וכן הזרמה של דם לאזור הקרקפת לטובת צמיחת זקיקי שיער חדשים. יחד עם זאת חשוב לציין כי במקרים של אזורי התקרחות גדולים, נדרש לפנות לטיפול מתקדם יותר כמו השתלת שיער, מאחר ומדובר בטיפול נקודתי המסייע למבוגרים הסובלים מנשירת שיער מוגברת.

כיצד מבצעים את הטיפול?

את הטיפול ניתן לבצע באופן עצמאי, וזאת באמצעות רכישה של מכשיר דרמה רולר מחברה מקצועית המתמחה בתחום. לאור הביקוש הגבוה, ישנם לא מעט חיקויים של מכשירים ועל כן בשביל להבטיח כי הטיפול יתבצע בצורה אפקטיבית, בדקו היטב מאיזו חברה אתם רוכשים את המכשיר. לאחר שהמכשיר ברשותכם השלב הבא הוא לנקות ולחטא את הכשיר לפני השימוש, וזאת מתוך מטרה למנוע זיהומים. בשלב הראשון מומלץ לבצע את הדיקור פעם אחת בשבוע תוך שימת דגש על יצירת תמהיל טיפול קבוע המתבצע לטווח הרחוק ואשר במסגרתו ניתן להתמודד עם נשירה.

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

 

לסיכום, במקום לקבוע תור במרפאה להשתלת שיער בטורקיה, הגיע הזמן לנסות את הטיפול המתקדם הזה אשר נחשב לאחד הטיפולים הביתיים המתקדמים והאפקטיביים ביותר לטובת התמודדות עם נשירה. עם מינימום כאב וללא תופעות לוואי , מדובר בטיפול שיכול לסייע לכם מאוד להתמודד עם נשירת שיער, ובהתאם לכך גם להימנע מנסיעה לטורקיה.

נגישות
גלילה לראש העמוד