טיסה בדקה ה90: איך לעשות ביטוח נסיעות במהירות?

עתה כאשר השמיים נפתחו ומתחילה לחזור תחושת שפיות לאוויר, אנשים חוזרים לתכנן טיולים, ובאופן כללי להסיר אבק מתכניות נופש בחו"ל שבשנה האחרונה ירדו מהפרק. רבים קופצים על מגוון הזדמנויות ומבצעים ואף רבים מגלים שבכול הנוגע לנופש בחו"ל הם למדו להיות ספונטניים. פשוט מוצאים דיל שווה לצד יעד שנראה נחמד וממהרים לסגור טיסה, לפני שבטעות סגר נוסף יחזור למשוואה. אז בעוד שאנשים יודעים שמזוודה ניתן לארגן בתוך שתי דקות (יותר נכון בתוך שעתיים), אנשים לא תמיד יודעים שגם ביטוח נסיעות ניתן לסגור במהירות, ופה אתם מוזמנים לסגור פערים (שתי דקות קריאה ואתם שם).

פשוט ויעיל מתמיד

בשנה האחרונה העולם המקוון נכנס חזק למשוואה. מכאן שכבר אין צורך להגיע פיזית למשרד ואפילו אין צורך להמתין לנציג טלפוני שיתפנה. כיום ניתן להיכנס לאתר החברה ופשוט לסגור עסקה. את הביטוח ניתן לקבל בדואר, בשדה התעופה רגע לפני ההמראה וכדומה – עניין של בחירה. כמו כן, ראוי לדעת שמעבר לרכישת הביטוח באופן מקוון, גם ניתן לתפעל את הביטוח באופן מקוון, וזאת באמצעות הורדה של אפליקציה ייעודית. מכאן שהכול הרבה יותר חכם, נוח ופשוט לתפעול. לא עוד שמירה על ניירת, אלא קיים גיבוי בענן, אפליקציה, תיעודיים במייל וכדומה. כל שצריך לעשות זה רק להשיג חיבור לרשת האינטרנטית ואתם מסודרים.

הטיסה מחר – מה עושים?

כל מי שיצא לו לקרוא על אבנר הייזלר בדה מרקר כבר יודע שמבחינתו כל צעד בתחום העסקים והביטוחים יש לבצע באופן מסודר ומקצועי. עם זאת, אם היום סגרתם חבילת נופש והטיסה היא מחר, פשוט הולכים על חברת ביטוח בעלת רזומה חיובי, וכדי לפשט את המשך תהליך הבחירה, ניתן לבחור בהתאם לכרטיס האשראי שבו מחזיקים. כך למשל ניתן לעשות ביטוח נסיעות ייעודי ללקוחות ישראכרט, ללקוחות בנק לאומי, ללקוחות max וכדומה – כל בחירה מובילה להטבות ייחודיות.

טיסה בדקה ה90: איך לעשות ביטוח נסיעות במהירות?

פרמטרים שמוטב להכניס למשוואה

אז כן, כיום אין בעיה לסגור ביטוח במהירות. היכן אם כן טמונה הבעיה האמתית? ובכן הקושי הגדול טמון ביכולת לקבל החלטה איזה ביטוח נסיעות נחוץ ורצוי. מזדהים עם הקושי? יש לנו כמה עצות ייעול עבורכם: ראשית יש לבחון האם קיים ועד כמה מקיף כיסוי שנוגע לענייני קורונה. פה יש לחפש מענה עבור אשפוז עקב הידבקות בנגיף, מענה עבור קיצור/ביטול הטיסה בעקבות המגיפה, מענה עבור הצורך להיכנס לסגר וכדומה. מה עוד? רצוי לבחון עד כמה נגיש השימוש בפוליסה (יש פוליסות שכוללות אפליקציות שמסייעות לאתר רופא סמוך, שמאפשרות ייעוץ רפואי מהארץ וכדומה), להשוות מחירים (אל תתרשמו מהפרשים מזעריים) וכמובן שחשוב להתאים את הפוליסה לאופי הטיול ולמצב הגופני. כך למשל אם מתכננים לכלול ספורט אתגרי, או אם טסים בחודש שמיני, מוטב שהפוליסה תתייחס לכך.

עונים על 4 שאלות ובוחרים פוליסה

הרבה פעמים בחיים נדרשים לקבל החלטה מהירה, וכפי שמעיד אבנר הייזלר במעריב, תמיד חשוב לקבל החלטה מושכלת, אם כי בהיעדר זמן, יש להיעזר בכמה קווים מנחים. אז אם גם אתם מרגישים אבודים ואם גם אתם מתרגשים כיוון שסוף סוף יש טיסה באופק, רק צריך להבין 4 דברים בסיסיים, ובהתאם אליהם להתחיל להבין איזו פוליסה עדיפה. אלו 4 הפרמטרים שעליכם לקחת בחשבון: מגדירים מהו אופי החופשה (טיול משפחתי, טיול תרמילאים וכדומה), מגדירים האם קיימים פרמטרים אישיים שמשפיעים על המשוואה (זוכרים את הדוגמה על האישה בהריון?), מגדירים לכמה זמן מתכוונים לטוס ובוחנים האם צפויים קשיים מסוימים (למשל צורך בהזזת תאריך החזרה). שורה תחתונה? לא טסים ללא ביטוח – תיהנו!

נגישות
גלילה לראש העמוד