נזקי גוף בחופשה לחו"ל: המדריך המלא למטייל

נזקי גוף בחופשה לחו"ל

אין ספק כי פציעה במהלך חופשה הוא ללא ספק אירוע טראומתי שעלול לגרום לעוגמת נפש אך גם לפציעה שתשפיע באופן ממשי על איכות החיים. כיצד תוכלו לממש את זכותכם לקבלת פיצוי בעקבות האירוע? להלן המדריך המלא.

נפצעתם במהלך טיול? אלו הצעדים אותם נדרש לבצע לצורך הגשת תביעה וקבלת פיצוי

פציעה מהווה אירוע שעשוי להתרחש בכל רגע, בין אם מדובר בהליכה לעבודה או אפילו בזמן השהות בבית. אולם, כאשר אתם נפצעים כמטיילים מדובר ללא ספק באירוע בעל נופך משמעותי שגם עלול להרוס את המשך הטיול אך גם לגרור עוגמת נפש, כתוצאה מהוצאות כספיות כמו אשפוז או טיפול רפואי מעבר לים. על כן, אם אתם נפצעתם בטיול חשוב להבין כי ישנן לא מעט דרכים לקבל פיצוי בעקבות תאונת נזקי גוף, וזאת בהתאם לבחינת כל מקרה לגופו. על כן, הצעד הראשון בדרך הוא קודם כל לפנות לקבלת ייעוץ משפטי אצל משרד כמו  משרד עורכי דין אלמוג-שפירא. נוסף על כך, לפני הגעה לפגישת ייעוץ רצוי להביא איתכם את כל התיעוד מהאירו ע- החל מתמונות ועד פרטים של עדי ראייה, כך שניתן יהיה לגבש כתב תביעה המבוסס על ראיות כתוצאה מהמקרה וכן תביעת פיצויים שכוללת גם הוצאות נוספות כמו שהות לא מתוכננת בחו"ל, אשפוז בבית החולים ועוד.

קבלת ייעוץ משפטי בנוגע למקרה של נזקי גוף בחופשה

מאחר וכל מקרה נבחן לגופו וישנם גורמים שונים אותם ניתן לתבוע במסגרת התביעה, רצוי לפנות למשרד מוביל אשר ידע לספק לכם מענה משפטי בנוגע למקרה שלכם. מאחר והנזקים כתוצאה מנזקי גוף בחופשה בחו"ל יכולים להיות קלים אבל גם חמורים ולעיתים גם קיצונים כמו מוות, משרד עורכי דין המתמחה בתחום יבחן את פרטי המקרה, וזאת מתוך מטרה לבחון מי מהגורמים ניתן לתבוע. בנוסף, דרך הייעוץ המשפטי תוכלו לקבל מידע בנוגע לצעדים אותם תידרשו לבצע במהלך הגשת התביעה, כולל הפנייה לגורמי מקצוע כמו רופאים וליווי בוועדות הרפואיות לטובת קביעת אחוזי נכות. מדובר בייעוץ משפטי חשוב שבמסגרתו ניתן יהיה להבטיח כי תקבלו מידע מהימן כמו גם ליווי מקצועי לכל אורך הדרך, החל משלב גיבוש התביעה ועד להגשת התביעה בבית המשפט כאן בישראל או מעבר לים.

את מי ניתן לתבוע במסגרת הליך של תביעת נזקי גוף בזמן חופשה בחו"ל?

ראשית כל, חשוב להבין כי תביעות נזקי גוף בזמן חופשה בחו"ל – בין אם מדובר בחופשה של תיירים או בנסיעה עסקית הן תביעות מורכבות, וזאת בשל ריבוי הגורמים אותם ניתן לתבוע במסגרת ההליך. אם נפצעתם לדוגמה בבית המלון ואתם מעוניינים לתבוע באופן ישיר את ההנהלה, קחו בחשבון כי מדובר בתביעה שצריכה להתנהל לא פעם בשלט רחוק וזאת בשל הצורך להתאים את התביעה לדין המקומי כמו גם ליצור מערך משפטי שכולל גם עורכי דין מקומיים. אופציה נוספת להגשת תביעה היא נגד חברת הביטוח, כאשר תביעה זו נחשבת לתביעה השכיחה ביותר בתחום של נזקי גוף בחו"ל מאחר ופוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל משתנה מחברה אחת לשנייה נדרש לבחון לעומק את תנאי הפוליסה ובהתאם לכך לתבוע בעקבות נזקים שנגרמו בעקבות התאונה. גורם נוסף אותו ניתן לתבוע היא חברת הנסיעות. במידה ונסעתם לחו"ל במסגרת של טיול מאורגן, ניתן לתבוע את החברה בעקבות תכנון לקוי של מסלול טיול. מדובר במספר רב של גורמים ועל כן רק באמצעות ייעוץ וייצוג משפטי ניתן יהיה להבטיח כי תוכלו לממש את זכותכם לקבלת פיצוי כספי, בהתאם לאופי הפציעה ולהשלכות שנגרמו בעקבותיה.

נגישות
גלילה לראש העמוד