מה צריך לבדוק לפני שסוגרים נופש בדקה ה-90?

עונת הטיולים כבר פה ויותר אנשים מחפשים דילים בדקה ה 90 שיובילו אותם אל החופשה הכיפית של הקיץ.

אבל מה חשוב לבדוק כאשר מוצאים דיל שעלול לסנוור אתכם בשל מחירו הנמוך? ואיך נמנעים מטעויות בבחירה בנופש בדקה ה- 90? כל הדברים שצריך לבדוק בהמשך.

נופש בדקה ה-90

אם אתם רוצים להגיע אל היעד שלכם לחופשה בביטחון, ליהנות ממלון טוב ומחופשה נעימה – חשוב שתשימו לב לכמה דגשים שיש לבדוק בהזמנת הנופש:

סקרו את המקום שאליו אתם רוצים להגיע

חשוב לסקור את היעד ולהבין אם הוא מתאים לאופי שלכם. אם אתם אוהבים טיולים רגליים: חפשו מקום עם מרחבים פתוחים ושלל אתרי טיולים ואטרקציות. אם אתם אוהבים את הערים הגדולות והמתורבתות: חפשו נופש שכולל סיורים בערים יפות, סמטאות ציוריות, מוזיאונים, וכל מה שמתאים לחופשה רגועה וכיפית. התאימו את החופשה לסוג הנוסעים ולמטרות שלכם.

סוג הטיסה

בדקו פרטים על הטיסה את שעות הטיסה ושימו לב האם הטיסה ישירה או כזאת שיש בה כמה עצירות. וודאו מהם מרווחי הנסיעות בטיסה שכן טיסות צ'רטר שנחשבות מוזלות יותר הן כאלה שעלולות לצאת באיחור של כמה שעות כמו גם שהן מוגבלות במשקל שאפשר לשאת בטיסה. כמו כן חשוב לבדוק האם ישנו אוכל בטיסה והיכן היא נוחתת.

פרטי החופשה

חשוב לבדוק את כל הפרטים של הנופש והטיסה ולבדוק את האותיות הקטנות. שימו לב להסכם שלכם עם חברת התעופה או חברת הנסיעות ושמרו העתק של ההסכם בכתב או של תנאי הנופש. במידה ואתם טסים לתאילנד, סביר להניח שאת פרטי החופשה תסגרו תוך כדי הטיול.

חברת הנסיעות

שימו לב לאמינות של חברת הנסיעות ונסו לקבל חוות דעת אודותיה. כיום אפשר לסגור נופש שכולל טיסה ומלון במחירים טובים במיוחד, אך יש לבדוק כי מדובר בחברת נסיעות לגיטימית ואמינה.

פרטי המלון

שימו לב לפרטים של המלון שבו אתם מתכוונים לשהות. וודאו כי הוא קרוב ליעדים מרכזיים כמו מרכז העיר, לתחנות אוטובוס, לרכבות ולשלל יעדים שניתן להגיע אליהם בקלות תוך בדיקה כי המלון אינו מרוחק מידי מהמרכז.

בנוסף יש לבדוק חוות דעת אודות המלון באתרים ייעודיים בהם אפשר לצפות בתמונות אמתיות מהמלון. בדקו מהם השירותים שמעניק המלון והאם השהות במקום כוללת ארוחות. בנוסף שימו לב להטבות שתוכלו לקבל בהגיעכם אל המלון.

דרכים חלופיות

בדקו מהם האלטרנטיבות שלכם בנוגע למלון לרכב שאתם שוכרים ולטיסה. וודאו כי אתם יכולים ליהנות ממלון חלופי במידה ומשהו השתבש כמו גם בטיסות חלופיות.

ביטוחים

וודאו כי הנופש כולל את כל הביטוחים שצריך לבצע בחופשה בחו"ל. ביטוחים אלה כוללים ביטוח בריאות לחו"ל, ביטוח נסיעות וביטוח רכב. במידה והדיל אינו כולל ביטוחים, יש לבצע ביטוח המתאים למדינה שבה אתם נמצאים.

תנאי ביטול העסקה

נסו לבדוק מהם תנאי ביטול העסקה. בדקו האם אתם מחויבים בקנס במידה ואתם מבטלים את הנופש והאם אתם יכולים לדרוש את התשלום שלכם בחזרה במידה ואתם צריכים לבטל את הנסיעה.

סמכו על האינטואיציות שלכם

אם ישנם יותר מידי שיבושים במהלך ההזמנה, אם אתם לא מוצאים את היעד שרציתם, אם המלון נראה לכם מפוקפק, אל תסגרו את הדיל. סמכו על התחושות שלכם ובחרו בחופשה שנראית כזאת שמתאימה בדיוק לכם ולצרכים שלכם.

נגישות
גלילה לראש העמוד