המסע בעקבות הקנאביס: יעדים למעשנים

בשנים האחרונות עולה המודעות ליכולותיו של צמח הקנאביס להרגיע מתחים, להקל בכאבים כרוניים, כמו גם לאפשר רוגע ואווירה טובה בין אנשים, בזמן שצמח הקנאביס אשר בעבר כדי לעשן אותו היה צריך להתחבא בדירות אפלות, הפך לאחד מאמצעי הטיפול הנכונים, המותאמים אישית, כמו גם המרגיעים ביותר שישנם.

קנאביס

מלבד הצורך בטיפול במתחים ובמחלות כרוניות, קנאביס שייך גם לאוהבי העישון שמאז ומעולם ידעו עד כמה הסגולות של הצמח תורמות להעלאת איכות החיים, כאשר ישנם רבים בארץ ובעולם המעשנים קנאביס בשביל הכיף ולאו דווקא על מנת להרגיע כאבים או לטפל במתחים.

ואכן, בשל המודעות ההולכת וגוברת בנוגע לעישון מריחואנה ובשל הלגליזציה או 'אי הפללה' בעת עישון קנאביס, מגוון מדינות בעולם (בתוכן גם כמה מדינות בארצות הברית), הופכות סובלניות יותר בנוגע לעישון סמים קלים, תוך שגל הלגליזציה חולש כעת על 25 מדינות בהן הסם חוקי. בשל כך רבים רוצים לצאת אל מגוון יעדים בהם עישון קנאביס מותר, ולגלות עולם חדש תחת מסך עשן נעים ומוכר. לכן אם אתם יוצאים אל המסע, יש לקחת את כל הציוד לעישון קנאביס (חוץ מהצמח עצמו כמובן!) כמו: ניירות גלגול, פילטרים, גריינדר, וופורייזר ועוד.

אז אילו יעדים מעולים למי שרוצה לצאת למסע בעקבות הקנאביס? הנה 5 מהם:

אמסטרדם

אמסטרדם

אמסטרדם היא אחת המדינות שכבר שנים מאפשרות עישון קנאביס (המדינה פועלת לפי חוק אי הפללה), כאשר העישון נעשה במתחמי קופי שופס הנמצאים ברחבי העיר. אמסטרדם היא עיר הבירה של הולנד המציעה חיים נעימים ושלווים בהם כל אחד עוסק בענייניו, סוג של "חיה ותן לחיות", בעוד שאת האווירה משלימים בתי הקפה הפזורים בעיר המספקים שלל זנים של קנאביס לעישון, תוך התאמה של הזן לצרכים של הקונה ומצב רוחו.

את הקנאביס ניתן לרכוש בסיגריות מגולגלות, אך מומלץ לקחת ניירות גלגול במידה ויש לכם סוג אהוב של ניירות גלגול שבאמצעותם אתם מעשנים את הצמח.

פורטוגל

פורטוגל היא אחת המדינות היפות ביותר בעולם. כמו כן, היא עדיין לא הפכה לתיירותיות מידי, בזמן שחוק 'אי הפללה' במדינה הינו מוחלט לכל סוגי הסמים, כאשר עישון קנאביס בראשם.

פורטוגל היא מדינת חופים ונמל הנמצאת בדרום מערב אירופה המציעה קולטורה, נופים, טראקים מדהימים, ערים אירופאיות סואנות ושלל מוקדי תרבות שכיף לפקוד בהשפעה של עישון קנאביס.

ארגנטינה

רוצים לעשן ואחר כך לאכול סטייק עסיסי? טוסו לארגנטינה! המדינה הנפלאה מכילה לא מעט נופים מדהימים, ערים ענקיות ושפה חושנית, מציעה אי הפללה ובכך עישון מריחואנה באופן חוקי (יחסית).

כאשר אתם טסים לאזור, נסו לבדוק באילו ערים בארגנטינה נהוג לעשן או לפחות לרכוש קנאביס ומכאן לדעת כיצד לתכנן את הטיול שלכם במדינה המקסימה.

צ'ילה

קנאביס בצ'ילה

ממש ממזרח לארגנטינה תוכלו למצוא את צ'ילה, מדינה השוכנת בין הרי האנדים בחוף המערבי של אמריקה הדרומית. המדינה נפרסת על שטחים ענקיים של אלפי קילומטרים, והיא מציעה (מלבד טרקים מדהימים), הכרות עם אנשים פשוטים ויפים כמו גם חופים ויערות גשם אדירים וחשוב מכל: עישון קנאביס בצורה חוקית, כאשר 5 גרמים של מריחואנה מותרים לשימוש פרטי, אך לא בציבור. שימו לב כי רכישה ומכירת הסם אינה חוקית אבל עישון, כן.

קולומביה

אחרונה וחביבה היא קולומביה הנחשבת בירת הסמים העולמית! זה נכון, בקולומביה נהוג לצרוך בעיקר סמים מסוכנים, מה שנחשב עבירה לכל דבר, אך אם ברשותכם קנאביס מתחת לכמות של 20 גרם – אין זה נחשב עבירה.

לכן בין בילוי באחת המדינות המטורפות בעולם, בין ריקודים סוערים, בילוי עם אנשים צבעוניים וטיולים מרהיבים: תוכלו לקחת גם מידי פעם כמה שאיפות מחממות לב ונעימות של מריחואנה קולומביאנית אמתית.

לסיכום, מי שרוצה לצאת למסע בעקבות הקנאביס, יוכל להגיע אל 25 מדינות בעולם בהן אפשר לעשן בכיף. אז אם אתם יוצאים למסע, יש לארוז כבר עכשיו את ניירות הגלגול ואת הבמבה הישראלית ולצאת לטיול חובק עולם בעקבות צמח מדהים ושמו: קנאביס.

קראו גם: יעדים מומלצים לצעירים

נגישות
גלילה לראש העמוד